Dyplomy

Jeżeli szukają Państwo prestiżowego produktu wykonanego z najlepszych materiałów to nasza oferta sprosta temu wymaganiu. Oprócz standardowych, papierowych dyplomów proponujemy dyplomy wykonane w drewnie, na laminatach, w pleksi oraz sublimowane (grawerton) lub grawerowane na przedmiotach metalowych. Dyplomy mogą zostać obłożone w dystyngowane etui lub oprawione w ramki.

Korzystanie z wyselekcjonowanych materiałów, takich jak mosiądz i laminaty metalizowane w połączeniu z wykonaniem precyzyjnego grawerunku umożliwia nam dostarczenie produktów najwyższej jakości.

Nasze dyplomy są wykonywane na precyzyjnych grawerkach mechanicznych lub laserowych.

Ponad to oferujemy deski pod dyplomy i do medali, z grawerowaną laserowo lub w postaci sublimowanej tabliczki, odpowiednio spersonalizowaną dedykacją. Jak również dopasowane do nich etui.

Za pomocą tych samych metod wykonujemy także identyfikatory z zapinkami, tabliczki i numery na drzwi, tabliczki znamionowe i okolicznościowe.

Bardzo często podczas istotnych wydarzeń chcą Państwo wyróżnić szczególne osoby np. sponsorów imprezy, dyrektorów, osób z obsługi itp. Zakupione u nas dyplomy są świetnym rozwiązaniem w takich okolicznościach.